Jdi na obsah Jdi na menu

Interiér školy - rok 2010

V této fotogalerii bychom Vám rádi ukázali, jak naše škola vypadá a jak se postupně mění a modernizuje. Fotografie budou postupně doplňovány. Nyní si můžete prohlédnout vstupní chodbu, obě učebny a zadní chodbu.

Vstupní chodba slouží nejen jako místo, kde si děti odkládají obuv, ale především jako výstavka našich výtvarných prací.

První učebna prošla o letošních letních prázdninách rekonstrukcí. Třída dostala nový strop i osvětlení. Je vymalována v příjemných veselých barvách. Učí se v ní prvňáčci a druháčci. Kromě moderních výškově nastavitelných lavic a židlí tu mají děti i dostatek prostoru na hraní a zábavu - pohovku, koberce i 3 počítače s připojením na internet a spoustou výukových programů.

Druhá učebna je určena pro výuku 3., 4. a 5. ročníku. Žáci v ní mají k dispozici 2 počítače (připojení na internet) s tiskárnou a skenerem, televizor, video a DVD přehrávač. Po ruce mají také spoustu nových a moderních encyklopedií a knih pro děti. V blízké době i tuto třídu jistě čeká malování - už se těšíme, jak bude zářit v nových barvách.

Zadní chodba je určena pro volný čas dětí. Na koberci si tu děti staví hrady a domy z kostek nebo hrají společenské hry.